میلاد فلاحی

میلاد فلاحی – درباره من

اسمم میلاد فلاحی هست و علاقه خیلی زیادی به محصولات open source مثل لینوکس دارم

رشته تحصیلیم فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه های گسترده هستش و در دانشگاه های .. مازندران – شمال – شهید بهشتی و فرهنگ و هنر تحصیل کردم .
من در اواسط دهه هشتاد به صورت آماتور وارد دنیای بازی سازی شدم ابتدا با game maker و بعد با unity اما خیلی زود مسیرم رو تغییر دادم به برنامه نویسی همیشه معتقدم که یک توسعه دهنده وقتی می تونه همه چیو درک کنه و بفهمه پشت کد های primitive چه اتفاقاتی می افته که با یک زبان سطح پایین کار کنه مثل c . من با objective c شروع کردم و بعد سی و سی پلاس پلاس رو در حد آماتور یاد گرفتم .

و بعد با جاوا آشنا شدم و خیلی متفاوت بود با زبان هایی که قبلا کار کرده بودم درواقع جاوا خیلی جذاب تر بود واسم و ادامه ش دادم..

از نظر من جاوا در شی گرایی انعطاف پذیر ترین و بهترین زبان برنامه نویسیه و کاتلیندر آینده دنیای برنامه نویسی رو زیر و رو خواهد کرد چرا که معتقدم باهوش ترین برنامه نویس های دنیا دور هم جمع شدن و این زبان رو به وجود آوردن.

همچنین علاقه خیلی زیادی به تاریخ و علوم سیاسی دارم و معتقدم که همه باید بدونن که گذشته کشورشون چجوری بوده و مدام از خودشون بپرسن که ما به کدام سمت داریم می ریم و اگه جامعه مون از هر لحاظی رو به افوله فرار نکنیم و بمونیم مثل رنسانس اروپا جامعه مون رو اصلاح بکنیم چرا که هیچ کسی بجر خود ما در افولی جامعه مون روی کرسی اتهام نیست و مقصر خود ما ها هستیم و نباید خودمون رو تبرئه کنیم .

این نوشته در تاریخ 1398/1/22 توسط milad منتشر شده است

Server ( nodejs,wordpress,laravel,django,ktor,spring )
( java,kotlin,react native,flutter ) Adnroid
Web Frontend ( ReactJs,AngularJs,VueJs )
DesktopDevelope(Java,Kotlin,Electron)
Docker
IOS (Swift ,Flutter (dart),ReactNative )
Linux (Ubuntu,CentOS)
SoftwareDevelope
GameDevelope (UnrealEngine)

من کجا کار می کنم

من در حال حاضر که این مقاله رو می نویسم در ماشینو – خیابان صدا و سلامت هلپ مشغول کار هستم